به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش، آنتی ویروس های شرکت ترندمیکرو که با نام پی.سی.سیلین نیز شناخته می شود، به دلایل متعدد اولین انتخاب شرکتها و سازمانها نه فقط در ایران، بلکه در همه کشورها هستند.


1- لیدر حوزه آنتی ویروس
( براساس گزارشات متعدد از جمله Gartner , IDC , Forrester Wave )
ترندمیکرو طی 14 سال گذشته همواره جزء 3 برند برتر و پرفروش آنتی ویروس دنیا بوده است.

2- شرکای استراتژیک قدرتمند و بسیار معتبر
( مانند Cisco , Amazon , RSA , DELL , Siemens , HP , ASUS , IBM , Linksys , Vmware )

3- طیف کامل محصولات با بهترین تکنولوژی ها و حفاظت عالی
( دارای طیف کامل محصولات از خانگی، شبکه و سرورها و دیتاسنترهای فیزیکی، مجازی و کلود )

4- انتخاب بسیاری از شرکتها و سازمانهای بزرگ و مطرح
( مراکز درمانی، بیمارستانی، صنایع، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع ماشین سازی، موسسات مالی و بانکی ، شرکتهای انرژی ، شرکتهای تامین کننده تجهیزات زیرساختهای حیاتی و...)

5- پشتیبانی قدرتمند و سریع
شرکت ترندمیکرو به شدت بر روی کیفیت محصولاتش و همینطور یافتن و رفع آسیب پذیری محصولاتش، جدی و حساس است.
یکی از زیر مجموعه های ترندمیکرو که با نام Trend Micro ZDI فعالیت میکند، سالانه هزاران دلار به کارشناسان امنیتی بابت شناسایی آسیب پذیری و نقص های امنیتی در نرم افزارها و سرویسهای مختلف، پاداش میدهد.

ترندمیکرو در ایران

آنتی ویروس های ترندمیکرو اولین بار در سال 1387 شمسی ( 2009 میلادی ) توسط شرکت دورانتاش در ایران ارائه شد.

ترندمیکرو اینترنت سکیوریتی پرو اولین آنتی ویروس خانگی مالتی دیوایس بود که در ایران ارائه شد و مورد استقبال بخشی از خریداران آنتی ویروس و کاربران ایرانی قرار گرفت.

ترندمیکرو اینترنت سکیوریتی پرو قابلیت حفاظت از سیستمهای ویندوزی ، اپل مکینتاشی و گوشی های موبایل سیمبین، ویندوز موبایل و بلک بری را داشت.

نام این محصول هم اکنون ترندمیکرو ماگزیمم سکیوریتی می باشد که علاوه بر ویژگی های امنیتی و حفاظتی منحصر بفرد، از سیستم های ویندوز، اپل مکینتاش، اندروید و اپل iOS نیز پشتیبانی می کند.

در بخش آنتی ویروس های تحت شبکه و سازمانی نیز شرکت دورانتاش با ارائه محصولاتی مانند Trend Micro WFBS , Trend Micro OfficeScan و  Deep Securty و دیگر محصولات ترندمیکرو، به افزایش سطح امنیتی شرکتها و سازمانهای ایرانی کمک کند.

تبلیغات و اطلاع رسانی درباره ترندمیکرو در ایران

شرکت دورانتاش با همکاری برخی وبلاگها مانند دیسنا، تلاش کردند تا بخشی از اخبار مرتبط با شرکت و آنتی ویروس های ترندمیکرو را ترجمه و منتشر کنند تا به کاربران ایرانی برای انتخاب و خرید آنتی ویروس های ترندمیکرو کمک کنند.

البته برخی شرکتها از جمله شرکت روسی کسپرسکی و نمایندگانش تلاش کردند تا با لابی با رسانه ها و وب سایتهای خبری ، به روشهای مختلف از جمله شایعه پراکنی و عدم انتشار اخبار و آگهی های شرکت دورانتاش و ترندمیکرو، تا حد امکان مانع آشنا شدن کاربران و خریداران آنتی ویروس با برند معتبر ترندمیکرو و توزیع کننده محصولاتش ( شرکت دورانتاش ) شوند.

امروز محصولات ترندمیکرو ( Trend Micro ) با گارانتی دورانتاش، یکی از بهترین گزینه خریداران و مصرف کنندگان خانگی و شرکتهای ایرانی هستند که به دنبال نرم افزارهای آنتی ویروس باکیفیت و معتبر هستند.
اخبار مرتبط :
اخبار شرکت امنیتی ترندمیکرو ( Trend Micro )

دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران