دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
امنیت، هدیه ما به شماست.
                                                        
درباره وبلاگ

دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها

ارائه آخرین اخبار ، اطلاعات و آموزش در حوزه آنتی ویروس ها

Durantash Information Security News Agency

www.DISNA.ir

مدیر وبلاگ : دیسنا www.DISNA.ir
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران

شرکت دورانتاش ( پیشرو ترین توزیع کننده محصولات امنیتی و آنتی ویروس در ایران ) اعلام کرد در نمایشگاه امنیت سایبری ایران شرکت نخواهد کرد و این نمایشگاه را تحریم میکند .
طبق خبری که در روزنامه دنیای اقتصاد منتشر شده این نمایشگاه قرار است توسط کمیسیون افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای " استان تهران " برگزار شود .

همانطور که میدانید همه اعضای اصلی و مدیران کمیسیون افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از شرکای " تجاری ، خبری و یا تبلیغاتی " کسپرسکی هستند .


شرکای کسپرسکی در ایران با همکاری چندین نشریه و وب سایت خبری تاکنون دهها خبر کذب و نادرست درباره شرکت دورانتاش و محصولات آنتی ویروسی که شرکت دورانتاش ارائه و گارانتی میدهد منتشر کرده اند .

شرکت دورانتاش از دیگر توزیع کنندگان آنتی ویروس نیز خواسته است این نمایشگاه را تحریم کنند .

شرکت دورانتاش اولین نماینده ایرانی کسپرسکی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا بود که در سال 2010 همراه با حدود 30 شرکت ( VAD کسپرسکی ) روابط با این شرکت روسی را قطع کرد .


کسپرسکی با این تفکر که نمایندگانش قادر نیستند محصولات ضد ویروس دیگر شرکتهای امنیتی مخصوصآ غولهای امنیتی را وارد بازار کنند ، هزاران دلار از نمایندگانش ، که دورانتاش نیز یکی از آنها بود کلاهبرداری کرد .

البته پس از آن نیز کسپرسکی باز به روشهای مختلف از نمایندگان و حتی مشتریانش کلاهبرداری کرد .

آنچه مشخص است هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه توسط شرکای کسپرسکی که حالا در کمیسیون افتا سازمان نظام صنفی قدرت را در دست گرفته اند ، سوء استفاده از دیگر شرکتهای توزیع کننده آنتی ویروس جهت کسب اعتبار برای شرکت کلاهبردار کسپرسکی است .

در سالهای اخیر شرکت روسی کسپرسکی با کاهش شدید فروش آنتی ویروسهایش روبرو بوده .

- کلاهبرداری های متعدد
- ارائه اطلاعات نادرست .
- انتشار آمارها و گزارشات غیرواقعی
- سرقت نام ویروسها و انتشار گزارش هایی که در آنها کسپرسکی مدعی شده خود آن ویروسها را اولین بار شناسایی کرده .
- کلاهبرداری از نمایندگان
- کلاهبرداری از مشتریان .
- عدم ارائه پشتیبانی به مشتریان مخصوصآ در زمانهای بحرانی مانند زمانی که آپدیت اشتباه ارائه می دهد .
- تصحیح آپدیتهای اشتباه پس از مدت بسیار طولانی ( بین 3 روز تا 20 روز )
- ارائه اطلاعات و آمارهای غیر واقعی و نادرست در تبلیغات
- توزیع لایسنسها و نسخه های جعلی و تقلبی آنتی ویروس دیگر شرکتهای امنیتی مخصوصآ غولهای امنیتی در بازار ایران ، تا با این روش به نام و اعتبار آنها ضربه وارد کند و کاربران را به خرید محصولات خود ترغیب کند .


موارد فوق تنها بخش کوچکی از فعالیتها و سیاستهای شرکت کسپرسکی " در ایران " است که باعث شده نه تنها کسپرسکی بسیاری از مشتریان و نمایندگانش را از دست دهد ، بلکه باعث شده بسیاری از مدیران ارشد این شرکت در طول سالهای اخیر از این شرکت استعفاء داده و محل کار خود را ترک کنند .

قطعآ نمایشگاهی که توسط شرکای کسپرسکی برگزار میکنند مشکلات بسیاری خواهد داشت .

شرکت روسی کسپرسکی مدعی است یکی از بزرگترین شرکتهای آنتی ویروس در دنیاست در حالی که بسیاری از دلایل و شواهد نشان می دهد برخلاف ادعاهای این شرکت ، آنتی ویروسهای این شرکت فروش چندانی نداشته و فقط اندک فروشی در بازار ایران دارد که آنهم به لطف خبرپراکنی و تبلیغات نادرست و فریبنده ای است که این شرکت انجام میدهد .

این شرکت و شرکایش برای گیج کردن کاربران و شرکتها با اجرای سیاستهای فریبکارانه ، وضعیت بازار آنتی ویروس ایران را به شدت آشفته کرده اند .اخبار مرتبط :

یکی دیگر از مدیران کسپرسکی ، این شرکت را ترک کرد .

کسپرسکی در ترکیه به عزا نشست .

دوباره چند مدیر کسپرسکی ، این شرکت را ترک کردند .نوع مطلب : اخبار شرکتها، تحلیل و بررسی، 
برچسب ها : کسپرسکی، کاسپرسکی، کسپراسکی، کاسپراسکی، آنتی ویروس، تمدید، لایسنس،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 13 مرداد 1393 12:49 ب.ظ
به هوش نیاز داره که فرق بین اخبار و منابع گزینشی با اخبار و منابع متععد دیگر با منبع انگلیسی رو بشه درک کرد و فهمید. نخاید نطراتتون رو تحمیل کنید. منابع تو دنیای اینترنت زیاده و اینکه 1 خبر رو به صورت گزینشی از بین منابع مختلف انتخاب کنید تحمیل عقیده است. شما نظرات و منابع خودتون رو موثق می دونید.اگه 1 روز همین منابع از ترند بد بگن، شما اونارو به عنوان فریبکار میشناسید.
دیسنا www.DISNA.irخوب اگه با هوش و دقت اخبار مطالعه و پیگیری بشه که خیلی عالی و بهتره و کاربر میتونه ساده تر به اون نتایجی که درست و صحیحه برسه .

یکی از اهداف دیسنا هم اینه که برخی وب سایتها و شرکتها نتونن با انتشار اخبار و اطلاعات نادرست و اشتباه به سادگی کاربرها و مصرف کنندگان محصولات امنیتی و آنتی ویروس رو فریب بدن .

در نهایت توجه شما رو به این نکته توجه میکنم که همه خبرهای دیسنا با ذکر دلایل ، شواهد و مستندات معتبر و موثق است .

موفق باشید .
دیسنا : مرجع اطلاع رسانی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
دوشنبه 13 مرداد 1393 11:38 ق.ظ
علمی بودن و فنی بودن از پاسخ شما دوسته عزیز فوران می کنه.من کلی گفتم. بهتره قضاوت رو بسپاریم به بقیه دوستان عزیز. بلاخره مردم ما ملت باهوشی هستن و دنیاله واقعیت. از تلاش شما هم تشکر.
دیسنا www.DISNA.irنیازی به هوش نیست .

اخبار دیسنا با ذکر دلایل ، شواهد و مستندات و منابع معتبر منتشر می شود و همین کافیست .

دیسنا : مرجع خبری آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
دوشنبه 13 مرداد 1393 09:56 ق.ظ
بهتره بگیم
دیسنا : وب سایت خبری و آموزشی و تبلیغاتی دورانتاش

شرکت دورانتاش : توزیع کننده آنتی ویروس در ایران
دیسنا www.DISNA.irجدا از این بحث که دیسنا متعلق به دورانتاش است یا خیر . این مهم است که اخبار و گزارشات معتبر ، موثق و صحیح و درست باشد .

نه اینکه مثل برخی وب سایتها با انتشار مطالب نادرست ، سعی در فریب دادن کاربرها داشته باشیم .

دیسنا افتخار میکند که با شرکتهای معتبر همکاری داشته باشد و اخبار و گزارشات معتبر و موثق را به کاربران و خوانندگان ایرانی عرضه کند .

دیسنا
مرجع خبری آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
دوشنبه 13 مرداد 1393 09:40 ق.ظ
یه طوری میگید خودمون که انگار تعریف و تمجیداتون رو کس دیگه نوشته و یا اینگخ شما تافته جدا بافته از شرکت دورانتاش هستید. شما سایت تبلیغاتی شرکت هستید . آنچیز که عیان است.... حالا هرکی نظری داره و نظره شما هم محترم. اما خواهشا به شعور مردم تهین نکنید. منم جزوی از همین مردم هستم. مرسی بای
دیسنا www.DISNA.irاون چیزی که مشخصه عدم حضور شرکت دورانتاش به عنوان یکی از معتبرترین و پیشرو ترین شرکتهای توزیع کننده ضد ویروس باعث بی اعتباری این نمایشگاه و خضور برخی شرکتهای آنتی ویروس در کنار شرکت شیاد و کلاهبردار کسپرسکی در این نمایشگاه نشون دهنده بی اعتبار بودن و مشکل دار بودن اون شرکتهاست .

مخصوصآ که شرکت کسپرسکی فریبکاری هاش و کلاهبرداری هاش با مدارک و مستندات اثبات شده که نتیجش کاهش شدید فروش ، قطع ارتباط دهها نمایندش و استعفای دهها مدیر ارشدش هست .

مسئله دیگه تبلیغ برخی شرکتهای آنتی ویروس و پرداخت پول از طرف اونها به شرکای خبری و تبلیغاتی کسپرسکی هستش .

قطعآ شرکتی که برای خودش اعتبار و برای مشتری هاش ارزش قائل باشه حاضر نمیشه با شرکتهای کلاهبردار همکاری داشته باشه .

هنوز یادمون نرفته یکی از همین مدیرای کمیسیون افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران که خودش نماینده تجاری ، خبری و تبلیغاتی کسپرسکی هستش به یکی از کلاهبرداری های کسپرسکی ( یعنی توزیع کارت لایسنسهای 200 روزه و مشکل دار در بین فروشنده هاش ) اعتراف کرده که خبرش در دیسنا منتشر شده .

دیسنا
مرجع خبری آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
یکشنبه 12 مرداد 1393 12:16 ب.ظ
کلی خندیدم.شما نباشید اصلا ویروسا تو خیابونا رها میرن. بابا بیخیال ترو خدا. چقدر خودتون رو تحویل می گیرید. بذارید مردم تعریف کنن نه خودتون. ماست فروشی نیست که بگه ماستم ترشه. ادم نمیدونه چی بکه.
دیسنا www.DISNA.irخودمون ؟

منظور شما چیست ؟

دیسنا : وب سایت خبری و آموزشی امنیت اطلاعات

شرکت دورانتاش : معتبرترین و پیشرو ترین توزیع کننده آنتی ویروس در ایران

موفق باشید .
دیسنا
www.DISNA.ir
دوشنبه 6 مرداد 1393 10:44 ق.ظ
قطعآ عدم حضور شرکت دورانتاش به عنوان یکی از معتبرترین و پیشرو ترین شرکتهای توزیع کننده آنتی ویروس در این نمایشگاه یکی از ضعفهای این نمایشگاه خواهد بود و باعث می شود نه تنها دیگر شرکتهای عرضه کننده آنتی ویروس ، بلکه کاربران هم در این نمایشگاه حضور نداشته باشند و از آن استقبال نشود .

((برو یه نوشابه برا خودت باز کن))
دیسنا www.DISNA.irاول اینکه خودتان نه خودت .
دوم اینکه قطعآعدم حضور یکی از معتبرترین و پیشرو ترین نمایندگان آنتی ویروس نشون دهنده بی اعتبار بودن این نمایشگاه خواهد بود .

نمونش عدم حضور سایمنتک در تستهای AV-C و یا موارد مشابه .

سوم اینکه قطعآ برگزاری این نمایشگاه توسط شرکای کسپرسکی نمیتونه مفید باشه مخصوصآ با اون سابقه ای که شرکای کسپرسکی و خود شرکت کسپرسکی دارن .

چهارم کاربری که هنوز دنبال خرید محصولات ی شرکت نامعتبر و شیاد مثل کسپرسکی هستش حضورش در اینگونه نمایشگاه ها طبیعی هستش .

پنجم : قرار نیست همه کاربران معمولی از سیاستهای شرکتهای آنتی ویروس سر در بیارن .

ششم : توزیع ضد ویروسهای جعلی و تقلبی و انتشار اخبار و اطلاعات نادرست و اشتباه توسط برخی اشخاص و شرکتها خود نمونه روشنی از نامعتبر بودن بسیاری از شرکتها مانند کسپرسکی و شرکای تجاری و همکاران غیر تجاریش هست .

دیسنا
وب سایت خبری و آموزشی امنیت اطلاعات
www.DISNA.ir
شنبه 4 مرداد 1393 10:26 ب.ظ
حالا مگه مهمه دورانتاش نباشه ؟
دیسنا www.DISNA.irسلام .
قطعآ عدم حضور شرکت دورانتاش به عنوان یکی از معتبرترین و پیشرو ترین شرکتهای توزیع کننده آنتی ویروس در این نمایشگاه یکی از ضعفهای این نمایشگاه خواهد بود و باعث می شود نه تنها دیگر شرکتهای عرضه کننده آنتی ویروس ، بلکه کاربران هم در این نمایشگاه حضور نداشته باشند و از آن استقبال نشود .

از طرفی اهداف کمیسیون افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و شرکت کسپرسکی از برگزاری این نمایشگاه مشخص است .

هر شرکتی هم در این نمایشگاه در کنار شرکت روسی کسپرسکی شرکت کند مشخص است از آشفتگی بازار و سیاستهای فریبکارانه و کلاهبردارانه این شرکت روسی حمایت میکند و میتوان متوجه شد شرکت معتبری نیست .

دیسنا
وب سایت خبری و آموزشی امنیت اطلاعات
www.DISNA.ir
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات